O nas

O nas

Klub Malucha - Żłobek Misioland to miejsce, w którym tworzymy ciepła, domową atmosferę.
Chcesz by Twoje dziecko codziennie zdobywało nowe umiejętności, uczestniczyło w ciekawych przygodach, odkrywało nieznane, a przy tym świetnie się bawiło?
Zapraszamy Wasze Dzieci do naszego Misiolandu. Wiemy jak ważny jest prawidłowy rozwój maluszków w pierwszych latach ich życia. Wszystko, co Twoje dziecko osiągnie w tym czasie, stanowi fundament dla jego dalszego rozwoju. Dlatego też w Misiolandzie dbamy o zapewnienie wszystkich potrzeb naszych Misiaków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, z należytą troską i zrozumieniem.

Misioland jest miejscem, gdzie tworzymy przyjazną atmosferę, pozwalamy wyrażać i przeżywać emocje naszych Maluszków, ale przede wszystkim dbamy o prawidłowy rozwój Twojego dziecka. Zapewniamy szeroką gamę zajęć rozwijających mowę, sprawność motoryczną, percepcję wzrokowo-słuchową i zainteresowania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze Misiaki poszerzały kompetencje społeczne, kształtowały samodzielność i pogłębiały ciekawość świata oraz nowych doświadczeń.

Pozwól nam dać Twojemu dziecku zastrzyk pozytywnej energii, która pomoże mu rozwinąć skrzydła do dalszego rozwoju oraz samodzielnego i odważnego poznawania świata. 
 

Nasza Kadra

Zatrudniamy opiekunów posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne, oraz potrzebne profesjonalne szkolenia i doświadczenie. Nasze ciocie mają nieskończone pokłady cierpliwości, empatii oraz kreatywnych pomysłów. Praca z dziećmi daje nam mnóstwo radości, ale także stawia przed nami wysokie wymagania. Nasze opiekunki starają się jak najlepiej dostosowywać do potrzeb najmłodszych, dając im przy tym wiele uśmiechu i bliskości. Dokładamy także wszelkich starań do kształtowania samodzielności naszych Misiaków, oraz ciągłego pobudzania dziecięcej ciekawości.

 

klub malucha żłobek bielsko